Kdo může čerpat výhody z nákupů na www.everythingformen.cz?
- Výhody z nákupů mohou čerpat členové klubu Global 3000, tedy členové, kteří při registraci obdrželi svůj 8mi místný PIN (registrační číslo). Tento PIN je třeba uplatnit při objednávání zboží.

Co je Klub Global3000?
- Klub Global 3000 je společenství osob, které nakupují pro sebe, svou rodinu a přátele, zboží běžné denní potřeby, a které z těchto nákupů sbírají body, obdobně jako ve věrnostním programu.
- Klub Global3000 má za cíl postupně pokrýt základní denní potřeby každého jednotlivce či rodiny, a to ve vysoké kvalitě při dodržení cenové dostupnosti. Zároveň chce zajistit další úspory v rodinném nebo firemním rozpočtu formou zvýhodněného klubového členství. Každému aktivnímu člověku nabízí možnost bezrizikového podnikání na hlavní i vedlejší pracovní činnost, s využitím všech výhod distribučního systému síťového marketingu (MLM).
- Samotný Klub Global3000 má široký sortiment vysoce kvalitních produktů pro zdraví (potraviny, doplňky stravy), které byly vyvinuty odborníky vývojových pracovišť ve výkumných ustavech, a to za spolupráce s lékaři, přírodovědci a jinými odborníky. Tyto produkty mohou zakoupit pouze členové klubu Global 3000 (za stanovené body), nebo nečlenové prostřednictvím členů. Dále je možné nakupovat v tzv. partnerských obchodech, kde registrovaný zákazník s PINem může sbírat body.

Jak to funguje?
- Registrací v Klubu Global3000 se k ničemu nezavazujete. Nejsou stanoveny žádné povinné či minimální odběry zboží.
- Za nákupy produktů Klubu Global3000 nebo v partnerských obchodech získávají členové body. Body se sčítají, nikdy se neodečítají ani nenulují, a to ani v případě delší neaktivity člena. Po dosažení jednotlivých pozic mají členové možnost uplatnit body ze svých nákupů, ale také body z nákupů své vlastní sítě. Odměnu za získané body je možné čerpat formou živnostenského oprávnění nebo dohodou o provedení práce.

Ve kterých partnerských obchodech lze sbírat body?
- Při zadání svého členského PINu lze sbírat body a čerpat výhody v těchto partnerských obchodech:
- www.everythingformen.cz
- www.fajneveciodnas.cz
- global.ceskecukrovinky.cz
- global.ceskecukrovinky.sk
- www.outletpuma.cz
- www.zdravyachutnysvet.cz
- www.eshop-sperku.cz
- www.prirodanadlani.cz
- www.zivotvpohadce.cz
- www.jarmark-sperk.cz
- www.pandino.cz

Jak se mohu registrovat ke Klubu Global3000?
- Kontaktujte nás a s registrací Vám rádi pomůžeme: http://www.everythingformen.cz/kontakty/?arc=19

KONTAKTY
+420 735 996 882
obchod@everythingformen.cz
SLEDUJTE NÁS
+420 735 996 882 obchod@everythingformen.cz